Kdo za tím stojí

Pavel Šnajdr

Pavel Šnajdr

Pavel Šnajdr je zakládajícím členem a předsedou spolku vpsFree.cz. Zabývá se kontejnerovou virtualizací, ZFS a enterprise linuxovými distribucemi. Má rád otevřené prostředí a aktivní lidi. Nesnáší politikaření místo pořádné práce.

Tomáš Srnka

Tomáš Srnka

Tomáš Srnka je členem rady spolku vpsFree.cz od samého počátku. Zajímá se zejména o vysokou dostupnost a škálovatelnost. Kromě technického směru se stará především o ekonomickou stránku věci.

Jakub Skokan

Jakub Skokan

Jakub Skokan je programátor a systémový administrátor. Ve vpsFree.cz vyvíjí administrační rozhraní vpsAdmin společně s dalšími projekty. Stará se o jeho provoz a odpovídá na podpoře. Ve volném čase studuje na vysoké škole.

Richard Marko

Richard Marko

Richard Marko je open-source vývojář a systémový administrátor. Ve vpsFree.cz má na starosti technickou podporu, servery, monitoring a automatizaci testování. Ve volném čase se věnuje hackovaní open-hardware a robotice.

Michal Janoušek

Michal Janoušek

Michal Janoušek je aktivním členem od roku 2010 a má ve vpsFree.cz na starosti přihlášky, faktury a podporu. Dálkově studuje střední školu. Má rád Linux a otevřené prostředí, které máme ve spolku.

Petr Krčmář

Petr Krčmář

Petr Krčmář je šéfredaktorem serveru Root.cz a Linuxem se zabývá přes šestnáct let. Má rád otevřený software a transparentní přístup ke světu. Ve vpsFree.cz má na starosti především komunitu a propagaci.


Copyright © vpsFree.cz z.s. 2009 - 2019. vpsFree.cz je na Facebooku, Twitteru a má blog.