Kdo za tím stojí

Pavel Šnajdr

Pavel Šnajdr

Pavel Šnajdr je zakládajícím členem a předsedou spolku vpsFree.cz. Zabývá se kontejnerovou virtualizací, ZFS a enterprise linuxovými distribucemi. Má rád otevřené prostředí a aktivní lidi. Nesnáší politikaření místo pořádné práce.

Tomáš Srnka

Tomáš Srnka

Tomáš Srnka je členem rady spolku vpsFree.cz od samého počátku. Zajímá se zejména o vysokou dostupnost a škálovatelnost. Kromě technického směru se stará především o ekonomickou stránku věci.

Jakub Skokan

Jakub Skokan

Jakub Skokan je vývojář a systémový administrátor. Ve vpsFree.cz vyvíjí administrační rozhraní vpsAdmin, kontejnerovou platformu vpsAdminOS a další projekty. Stará se o  provoz vpsAdminu a odpovídá na podpoře.

Michal Janoušek

Michal Janoušek

Michal Janoušek je aktivním členem od roku 2010 a má ve vpsFree.cz na starosti přihlášky, faktury a podporu. Dálkově studuje střední školu. Má rád Linux a otevřené prostředí, které máme ve spolku.

Petr Krčmář

Petr Krčmář

Petr Krčmář je šéfredaktorem serveru Root.cz a Linuxem se zabývá přes šestnáct let. Má rád otevřený software a transparentní přístup ke světu. Ve vpsFree.cz má na starosti především komunitu a propagaci.

Martin Myška

Martin Myška

Martin Myška je aktivním členem od roku 2017. Ve vpsFree.cz se s radostí stará o organizaci akcí a konferencí, podílí se výpomocí na správě infrastruktury a aktuálních problémech. Věnuje se správě serverů stejně tak jako organizaci chaosu na nich.


Copyright © vpsFree.cz z.s. 2009 - 2023 | vpsFree.cz je na Facebooku, Twitteru a má blog | Hostováno s láskou u MasterDC